Coyot's Jokes Web Archive

Viktor Coyot Urban
Nejdůležitější človíček celého projektu: vtipy sbírá ze všech možných zdrojů, vybírá ty opravdu kvalitní, opravuje je gramaticky i vzhledově, případně přidává interpunkci. Dále je také třídí, vymýšlí jim jejich názvy. V poslední fázi jim přidává tagy HTML a přidává do databáze. Byla by chyba, kdyby byla opomenuta řada vtipů, které Coyot přeložil.
Na projektu webového archívu vtipů se dále podílel tvorbou části HTML předloh, podílel se na celkové koncepci a struktuře stránek.
Adam AHA Hauner
AHA má na tomto projektu také velký podíl: přebírá konference a jiné zdroje vtipů z celého světa a zásobuje jimi Coyota; k části pomáhal vymýšlet názvy, vytvořil základní HTML předlohy, podílel jsem se na koncepci a struktuře. Ta trocha obrázků, se kterými máte šanci se potkat na našich stránkách, pochází od něj. Také se stará o styk s veřejností.
Ondřej Xicht Světlík
Ondra má na svědomí kompletně full-textové vyhledávání, které je ovládáním srovnatelné s AltaVistou [=))]. Vyhledávání je dle mého skromného názoru něco, co u podobných stránek vždy chybělo.
Zdeněk Prcek Šindelář
Na závěr človíček v pozadí. Z viditelné části tohoto archívu má Prcek na svědomí mailovací formulář a náhodný výběr vtipu - další funkci, která haldu vtipu posouvá o kousek dál. Prckovi jsme strašně vděčni, že celý systém, na kterém archív běží, funguje non-stop a k plné spokojenosti.

INDEX Skupiny vtipů Náhodný vtip Info Díky Napiště nám Copyright

Projekt PinkNet: Postcard | Jokes | Alenka | Fractals | Pink Floyd

Copyright © 1997–2007 Coyot a AHA

Hostováno u FlexiBee Systems s.r.o.